Bogacko Kadencja 2015 - 2019

Wybierz kadencję

Sołtys

Sołtys

Daniel Skrobisz

Rada sołecka

Przewodniczący Rady

Patryk Kopaczewski

Radny

Sławomir Nowicki

Radny

Ewa Gowkielewicz

Załączniki

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 2015-03-06
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Barbara Sosnowicz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 09 października 2015 13:39
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 472
12 lutego 2018 10:59 Janusz Mielziuk - Dodanie załącznika.
25 lipca 2016 09:01 Janusz Mielziuk - Aktualizacja danych jednostki.
25 maja 2016 07:36 Janusz Mielziuk - Dodanie załącznika.
Zatrzymaj banner przewijany