Gajewo Kadencja 2015 - 2019

Wybierz kadencję

Sołtys

Sołtys

Marian Rucki

Rada sołecka

Przewodnicząca Rady

Grażyna Jabłońska

Radny

Jerzy Antoniak

Radny

Renata Filipkowska

Załączniki

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 2015-03-06
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Barbara Sosnowicz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 09 października 2015 13:45
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 1217
12 lutego 2018 11:02 Janusz Mielziuk - Dodanie załącznika.
25 lipca 2016 09:04 Janusz Mielziuk - Aktualizacja danych jednostki.
25 maja 2016 07:43 Janusz Mielziuk - Dodanie załącznika.
Zatrzymaj banner przewijany