Pierkunowo Kadencja 2015 - 2019

Wybierz kadencję

Sołtys

Sołtys

Janusz Kamiński

Rada sołecka

Przewodnicząca Rady

Katarzyna Macewicz

Radny

Mirosław Chodań

Radny

Alicja Olszewska

Radny

Iwona Chodań

Załączniki

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 2015-03-06
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Barbara Sosnowicz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 09 października 2015 13:57
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 504
12 lutego 2018 11:08 Janusz Mielziuk - Dodanie załącznika.
25 lipca 2016 09:10 Janusz Mielziuk - Aktualizacja danych jednostki.
25 maja 2016 07:57 Janusz Mielziuk - Dodanie załącznika.
Zatrzymaj banner przewijany