Sulimy Kadencja 2015 - 2019

Wybierz kadencję

Sołtys

Sołtys

Eugeniusz Maczuga

Rada sołecka

Przewodniczący Rady

Piotr Krzewiński

Radny

Natalia Szewczuk

Radny

Stanisław Basiński

Załączniki

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 2015-03-06
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Barbara Sosnowicz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 09 października 2015 13:59
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 619
12 lutego 2018 11:10 Janusz Mielziuk - Dodanie załącznika.
25 lipca 2016 09:12 Janusz Mielziuk - Aktualizacja danych jednostki.
25 maja 2016 08:01 Janusz Mielziuk - Dodanie załącznika.
Zatrzymaj banner przewijany