Sołdany Kadencja 2015 - 2019

Wybierz kadencję

Sołtys

Sołtys

Barbara Niedziejko

Rada sołecka

Przewodniczący Rady

Marek Targoński

Radny

Grzegorz Mróz

Radny

Józef Trąbka

Załączniki

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 2015-03-06
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Barbara Sosnowicz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 09 października 2015 14:00
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 665
12 lutego 2018 11:08 Janusz Mielziuk - Dodanie załącznika.
25 lipca 2016 09:11 Janusz Mielziuk - Aktualizacja danych jednostki.
25 maja 2016 07:59 Janusz Mielziuk - Dodanie załącznika.
Zatrzymaj banner przewijany