Szczybały Giżyckie Kadencja 2015 - 2019

Wybierz kadencję

Sołtys

Sołtys

Wiesław Hajduk

Rada sołecka

Przewodniczący Rady

Piotr Płosiński

Radny

Karol Ławreszuk

Radny

Przemysław Borys

Radny

Stanisław Matyjasek

Załączniki

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 2015-03-06
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Barbara Sosnowicz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 09 października 2015 14:02
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 343
12 lutego 2018 11:11 Janusz Mielziuk - Dodanie załącznika.
25 lipca 2016 09:13 Janusz Mielziuk - Aktualizacja danych jednostki.
25 maja 2016 08:02 Janusz Mielziuk - Dodanie załącznika.
Zatrzymaj banner przewijany