Wilkasy Kadencja 2015 - 2019

Wybierz kadencję

Sołtys

Sołtys

Piotr Dowgiałło

Rada sołecka

Przewodniczący Rady

Józef Gondko

Radny

Antoni Sternik

Radny

Stanisława Plewako

Załączniki

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 2015-03-06
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Barbara Sosnowicz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 09 października 2015 14:19
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 1059
12 lutego 2018 11:12 Janusz Mielziuk - Dodanie załącznika.
25 lipca 2016 09:20 Janusz Mielziuk - Aktualizacja danych jednostki.
25 maja 2016 08:05 Janusz Mielziuk - Dodanie załącznika.
Zatrzymaj banner przewijany