Doba Kadencja 2015 - 2019

Wybierz kadencję

Sołtys

Sołtys

Bernard Popławski

Rada sołecka

Przewodnicząca Rady

Grażyna Lelental

Radny

Janina Mazonik

Radny

Teresa Daniłowicz

Radny

Jarosław Beksiński

Załączniki

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 2015-03-06
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Barbara Sosnowicz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 09 października 2015 13:44
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 620
12 lutego 2018 11:01 Janusz Mielziuk - Dodanie załącznika.
25 lipca 2016 09:02 Janusz Mielziuk - Aktualizacja danych jednostki.
25 maja 2016 07:41 Janusz Mielziuk - Dodanie załącznika.
Zatrzymaj banner przewijany