Program „Nauczycielskie inicjatywy na rzecz uczniów”

Nauczycielskie inicjatywy na rzecz uczniów

Program skierowany jest do nauczycieli  zatrudnionych w szkołach, dla których organem prowadzącym jest Gmina Giżycko. Celem programu jest wspieranie wszechstronnego rozwoju uczniów przez innowacyjne formy oddziaływania pedagogicznego oraz stymulowanie nauczycieli do podejmowania różnorodnych inicjatyw na rzecz uczniów.

Nauczyciele mogą się starać o środki finansowe z Programu na prowadzenie zajęć pozalekcyjnych o wyjątkowym charakterze, na okres roku szkolnego, zgodnie z Regulaminem konkursu zawartym w Zarządzeniu nr 68.2018 Wójta Gminy Giżycko z dnia 7 września 2018 roku ( w załączniku).

Termin składania wniosków -  1 września każdego roku;  miejsce – sekretariat Urzędu Gminy Giżycko.  Wzór wniosku – w załączniku.

 

Załączniki

Wiadomość powiązana z

Rejestr zmian

Dokument wytworzony przez: Wójt
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Renata Janowska
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 18 września 2018 14:32
Dokument wprowadzony do BIP przez: Renata Janowska
Ilość wyświetleń: 698
24 września 2018 10:04 (Renata Janowska) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
18 września 2018 14:49 (Renata Janowska) - Usunięcie załącznika [klauzula_informacyjna_do_wniosku.docx] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
18 września 2018 14:48 (Renata Janowska) - Dodanie załącznika [klauzula_informacyjna_do_wniosku.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
Zatrzymaj banner przewijany