Komunikaty

Komunikat- Projekt Programu Współpracy Gminy Giżycko z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami na 2017 rok

Projekt Programu Współpracy Gminy Giżycko z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami na 2017 rok

 

W związku z przepisami ustawy z 24 kwietnia 2003 r.o działalności pożytku publicznego i wolontariacie, przedstawiamy wszystkim organizacjom pozarządowym z terenu Gminy Giżycko lub działającym na rzecz mieszkańców Gminy, Projekt Rocznego Programu Współpracy Gminy Giżycko z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami na 2017 rok.

Uwagi i wnioski dotyczące Programu należy składać na załączonym formularzu nie później niż 7 dni od daty umieszczenia projektu na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: http://ugg.bipgmina.pl/

Uwagi i wnioski można składać osobiście w Urzędzie Gminy Giżycko, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: ugg@ugg.pl lub listownie na adres: Urząd Gminy Giżycko, ul. Mickiewicza 33, 11-500 Giżycko.

Otrzymane uwagi będą analizowane i w miarę możliwości uwzględnione.

 

Załączniki:

  1. Projekt Rocznego Programu Współpracy Gminy Giżycko z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami na 2017 rok.
  2. Formularz zgłoszenia uwag do Projektu Rocznego Programu Współpracy Gminy Giżycko z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami na 2017 rok.

Załączniki

Wiadomość powiązana z

Rejestr zmian

Dokument wytworzony przez: Referat Spraw Społecznych i Organizacyjnych
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Karolina Maroszyk
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 27 października 2016 13:51
Dokument wprowadzony do BIP przez: Karolina Maroszyk
Ilość wyświetleń: 817
27 października 2016 13:53 (Karolina Maroszyk) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
27 października 2016 13:52 (Karolina Maroszyk) - Opublikowanie dokumentu.
27 października 2016 13:52 (Karolina Maroszyk) - Dodanie załącznika [formularz_zgloszenia_uwag_do_projektu_programu_wspolpracy_gminy_gizyc ko_z_organizacjami_pozarzadowymi_na_rok_2017.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Zatrzymaj banner przewijany